Lego Friends, czyli klocki idealne dla dziewczynek

Niesamowite klocki Lego

Jak wiadomo, na rynku jest ogromna ilość klocków Lego, można znaleźć idealny zestaw dla każdego dziecka. Klocki Lego Friends są skierowane głównie do dziewczynek i zdecydowanie zachwycają swoim wyglądem. Zestawy z tej serii zawierają większe figurki niż w standardowych zestawach Lego. Składają się głównie z domków i budynków typu fryzjer, szkoła, hotel, domek na drzewie. Budowle są niesamowicie ładne i kreatywne. Samo w sobie budowanie podstawowej wersji danego zestawu to niesamowita zabawa i rozrywka. Wszystko można oczywiście dowolnie modyfikować według własnego pomysłu. To, co jest zachwycające we wszystkich zestawach Lego Friends to szczegóły i dodatki. To właśnie one sprawiają, że dany zestaw tak bardzo przyciąga uwagę. 

Zestaw dla każdego

Dzięki temu, że Lego Friends ma tak wiele do zaoferowania można dobrać zestaw pod konkretną osobę. Jeśli dziecko chce zostać fryzjerką, można kupić mu zestaw z salonem fryzjerskim, jeśli lubi zwierzęta, można wybrać zestaw z gabinetem weterynarza, który dodatkowo zawiera figurki zwierząt. Każdy z zestawów jest naprawdę zachwycający. Jeżeli dziecko akurat nie jest fanem układania klocków, zestaw Lego Friends może być dla niego bardzo ładną ozdobą pokoju. Lego Friends to również idealny pomysł na prezent. 

Co dobrego mogą przynieść klocki Lego?

Klocki Lego oprócz wielu godzin dobrej zabawy są bardzo dobre dla dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej. Umożliwiają również ćwiczenie ręki i kreatywności. Dzięki układaniu klocków dzieci również rozwijają wyobraźnie przestrzenną. Lego Friends umożliwia również kreatywną zabawę dla dzieci w wielu kategoriach wiekowych. Klocki Lego umożliwiają również jakościową zabawę z rodzicami czy rodzeństwem. Można spędzić naprawdę bardzo dobry i kreatywny czas bawiąc się z dzieckiem Lego. Każdy zestaw można łączyć, więc możliwości tworzenia nowych rzeczy i budowli są nieskończone. Można tworzyć więc różnego rodzaju domy, zamki, czy po prostu to co akurat podoba się dziecku. Wystarczy odrobina kreatywności.