Dołącz do świata Lego Friends!

Wychowanie dziecka to długotrwały i wymagający proces, który często bywa trudny i niewdzięczny. Od pierwszych dni dziecka na świecie rodzice starają się zrobić wszystko, aby zadbać o jego bezpieczeństwo, zdrowie i pomyślny rozwój. Te działania mogą być wspomagane poprzez odpowiednio dobrane zabawki dla dzieci. Najważniejsze to zwracać uwagę na jakość wykonania poszczególnych zabawek, aby nie stanowiły zagrożenia dla maluchów. Dobrze dopasowane akcesoria do zabawy będą nie tylko uprzyjemnieniem czasu, ale również wsparciem dynamicznego rozwoju dzieci. Klocki Lego umożliwiają poszerzanie wielu umiejętności i zainteresowań dzięki swoim licznym liniom tematycznym. Seria Lego Friends daje dzieciom szansę na odtwarzanie rzeczywistego świata.

Daj się wciągnąć w świat Lego Friends!

Dzięki zestawom z serii Lego Friends Twoje dziecko może zbudować swoje własne miasto wraz z jego społecznością. Minilaleczki i zwierzątka umożliwiają tchnięcie życia w powstające budowle i ulice w Heartlake City. Pamiętaj, aby wyposażyć swoje miasto w najważniejsze miejsca – budynki w centrum miasta, ale również domy dla jego mieszkańców i hotele dla przyjezdnych. Nie zapomnij o edukacji, dlatego zaplanuj miejsce dla szkoły w centrum miasta. W Heartlake City ekologia jest na pierwszym miejscu, więc swoich mieszkańców wyposaż wyłącznie w elektryczne samochody, a poranną kawę zapewnij im w ekologicznej kawiarni. Pokaż wszystkim, jak ważne są dla Ciebie zwierzęta. Postaw specjalistyczną klinikę dla zwierząt wraz z karetką i nie zapomnij o świetlicy dla psów i placu zabaw dla zwierzątek. 

Co daje zabawa klockami Lego Friends?

Dzieci, bawiąc się w tworzenie swojego świata, rozwijają cenną umiejętność empatii i współpracy. Wzmacniają umiejętności interpersonalne i uczą się przyjmować cudzy punkt widzenia. Budują swoją świadomość emocjonalną i przyswajają obowiązujące normy społeczne poprzez naśladowanie poprawnych i niepoprawnych zachowań z życia codziennego. Zestawy z serii Lego friends odpowiednie są dla dzieci od 4 roku życia, które mogą zaczynać tworzyć swoją wymarzoną przestrzeń.